نیمچه برنامه‌نویسی که دستی بر قلم دارد
بدون شک در چند خط نمیتوانم خودم را به شما بشناسانم. اما می‌دانم که اگر برای بار اول گذرتان به اینجا افتاده باشد بد نیست مختصر احوالی از زندگی شخصی من بدانید.
فرید اقبالی هستم متولد 1378 برنامه‌نویس و توسعه‌دهنده وب. به بیزینس‌ها کمک میکنم که خدماتشون به مردم رو آنلاین ارائه بدن. بچگیام به سخنرانی، فوتبالیست شدن، داروسازی و اختر فیزیک علاقه داشتم.
تحصیلات عالیه ندارم، اما تحصیل توی موسسات و آموزشگاه های داخلی و خارجی مختلف و زیادی رو سپری کردم. دانشگاه نرفتن در آن زمان برام وحشتناک بود اما الان که به گذشته نگاه میکنم یکی از بهترین تصمیم‌هایی بوده که تا اکنون گرفتم.
صدای پیانو مستم می‌کنه، تلخی قهوه برام شیرینه، کتاب‌ خوندن اگر بهم چیز جدیدی یاد بده جذابه و وقت گذروندن با آدم‌هایی که قلبا دوست‌شون دارم باعث میشه خوشحال بشم. دیگه فکر میکنم همه میدونن غذای موردعلاقه‌م ماهیه(از بس که گفتم). و بیش از نیمی از وسایلم به رنگ آبیه. به سفر علاقه خاصی نشون میدم و پیاده‌روی زیر بارون برام دلپذیره. گل‌هایم، کتاب‌هایم، سازهایم، و صد البته دلبرم❤️ تنها دارایی‌های من در این دنیاست.
نویسنده نیستم اما نوشتن رو دوست‌دارم انگار چیزی درون من هست که میخواد بنویسه! «من برای آنکه چیزی از خودم به تو بفهمانم، جز نوشته‌هایم چیزی ندارم»
برنامه‌نویسی رو از 18 سالگی شروع کردم، احتمالا وارد حوزه هوش مصنوعی بشم و رویای مهاجرت رو در سر میپرورانم.

فهرست